LORIGO TSE

Twitter @
Facebook

ISIS DANCE OPEN 2017

a LORIGO Táncsport Egyesület szervezésében 19. alaklommal kerül megrendezésre az Isis Dance Open táncverseny, amelyen Felnőtt-Ifjúsági, Junior Latin ranglista verseny és 36 kategóriában klubközi versenyenen mérik össze tudásukat a táncosok.

Verseny kiírás

a 

A verseny időpontja: 2017. október 21. 13 óra

A verseny helyszíne: Agóra Művelődési és Sportház - Szombathely, Március 15. tér 5.

Nevezési határidő: 2017. október 16. 

Nevezési cím: MTáSZ nevezőprogram

 

Standard: 

Gyerek II. E, D; Junior I. E, D, C; Junior II. E, D, C; Ifjúsági E, D, C, B, A; Felnőtt E, D, C, B

Latin:  

Junior ranglista; Gyerek II. E, D; Junior I. E, D, C; Junior II. E, D, C, B; Ifjúsági E, D, C, B, A; Felnőtt E, D, C, B, A

Tíztánc: 

Felnőtt-Ifjúsági ranglista

 

Nevezési díj: 3.000 Ft/páros/első versenyszám, minden további kategória 1.500 Ft/pár

Tánctér: 15x20 méter, parketta

Zene: gépi (CD)

Díjazás: oklevél, érem, kupa

 

Belépőjegy: csak délutánra 13 órától 2.500 Ft, gyerek (6-14 éves), nyugdíjas 1.500 Ft, egész napra 3.000 Ft, gyerek (6-14 éves), nyugdíjas 2.000 Ft

A klubközi versenyeken van átjárhatóság. Sarokvédő használata kötelező!

További információ: telefonon a +36 70/339-4039 számon, e-mailben a lorigolevel@gmail.com címen, illetve a Lorigo TSE honlapján.

ISIS DANCE OPEN 2017  

KÉPEK

ISIS DANCE OPEN 2017 VERSENY EREDMÉNYEI

LORIGO-s eredmények:

 

Szabadidős táncverseny eredményei:

 

Lepsényi Gábor - Faludi Olívia: Gyerek 1 kezdő standard 1. helyezés, latin 1. helyezés

 

Joó Csenger - Rába Rebeka:Gyerek 1 kezdő standard 2. latin 2. helyezés

 

Boros Benedek - Móricz Borbála: Gyerek 1 kezdő standard 5. latin 5. helyezés

 

Udvardi Gergő - Katona Mira: gyerek 2 standrad 2. latin 5. helyezés

 

Tóth András - Ávár Kornélia:junior 1 kezdő standard 2. latin 2. helyezés

 

Bálont Péter - Babós Esther:junior 1 haladó standard 1. latin 4. helyezés

 

Kopácsi Attila - Sipos Blanka: junior 1 haladó standard 2. latin 3. helyezés

 

Simon Áron - Korn Vivien: junior 1 starndard haladó 3. latin 2. helyezés

 

Kánya Beáta Hanna: gyerek 1 kezdő szóló lány latin 3. helyezés

 

Gulyás Nadin: junior 1 kezdő szóló lány latin 2. helyezés

 

Klubközi táncverseny eredménei: 

 

Vermes Máté - Gerencsér Zsófia: gyerek 2 E standard 1. latin 1. helyezés

                                                 junior 1 E latin 1.helyezés

 

Faludi Bálint - Paksa Luca gyerek 2 D standard 2. latin 4. helyezés

                                       junior 1 D standard 5. latin 4. helyezés

 

Novák Marcell - Liegler Emma Luca: gyerek 2 D standard 1. latin 1. helyezés

                                                     junior 1 D standard 4. latin 2. helyezés

 

Tóth Zoltán - Kránicz Anna Boglárka:junior 1 D standard 2. latin 1. helyezés

                                                     junior 2 D standard 3. latin 4. helyezés

 

Kovács Ádám - Faludi Eliza Eszter::junior 1 D standard 1. latin C 3. helyezés

                                                     junior 2 D standard 1. latin C 3. helyezés

 

Bársony Csongor - OLáh Emese:junior 2 D standard 2. latin 1. helyezés

                                                 ifjúsági D standard 2. latin 1. helyezés

 

Cziráki Bálint - Balogh Anna: junior 2 C standard 2. latin 6. helyezés

                                          

Iván Barnbás - Vincze Anikó:ifjúsági D standard 1. latin 4. helyezés

                                          felnőtt D latin 3. helyezés

 

Bodovics Máté - Orsai MIlla:ifjúsági D standard 3. latin 9. helyezés

                                          felnőtt D latin 9. helyezés

 

Maróthy Róbert - Horváth Jázmin::ifjúsági D standard 4. latin 5. helyezés

                                          felnőtt D latin 7. helyezés

 

Tóth Kornél - Ávár Júlia:ifjúsági D standard 5. latin 3. helyezés

                                  felnőtt D latin 4. helyezés

 

Mölcs Martin - Prohászka Fruzsina:ifjúsági B latin 4. helyezés

                                                    felnőtt B latin 3. helyezés

 

Zalavári Csaba - Falusi Borbála:felnőtt E standard 3. latin 4. helyezés

 

Szalai Máté - Nagy Júlia: Felnőtt A latin 1. helyezés

 

Ifjúsági -felnőtt Tíztánc Ranglista:

 

Gombkötő Balázs - Laskovics Petra: 2. helyezés

TOVÁBBi EREDMÉYNEK

KAPCSOLAT

LORIGO TÁNCSPORT EGYESÜLET

9700 Szombathely, Március 15 tér 5.sz.

Telefon: 06 70 339 4039

Telefon: 06 70 339 4039

Kérdésed van? Írj nekünk!

Email cím (kötelező)

webdesign 2017 by h@ly